Uzdent Oral and Dental Health Polyclinic

  • Mehmet Erginler 11 .02. 2020

    Diş korkum olduğu için uzun bir süre dişciye gidemedim. Uzdentten bir komşum benim için randevu aldı ve gittim. Korkulacak biyer olmadığının daha koltuğa oturduğumda personelin ilgisi ve alakasından dolayı kanaat getirdim ve gerçektende tedavimin sonu da tahmin ettiğim gibi oldu. Herşey çok güzeldi. Daha sonra teşekkür etmek için başhekim İlhan Beyin yanina gittiğimde orda da fazlasiyla iyi karşilandim. Ilhan bey ve ekibine teşekkür ederim.

  • Ömer Deyneli 12 .01. 2020

    Hizmette sınır tanımayan GÜLER yüzlü personeli ve uzman hekim kadrosuna teşekkürü borç biliyorum.Ben ve çocuklarım hastanenizde tedavi olduk hepimiz çok memnunuz.Özellikle hijyen ve temizlik konusunda harika bir hastane...gönül rahatlığı ile tedavilerinizi yaptırabilirsiniz.Ayrıca ilgi ve güleryüzünüz sayesinde diş korkumuzda kalmadı :)

  • Kenan Altuntas 11 .01. 2020

    Tek kelime ile muhteşem. Öncelikle başhekimimize ve ameliyatı gerçekleştiren İbrahim bey olmak üzere güler yüzlü çalışan personele çok teşekkür ediyorum. Dürüst öz güvenli ve kaliteli bir hastane. Eğer dişinizle ilgili bir sorun varsa hiç tereddütsüz gidip her türlü diş sorununuzu göndereceğiniz bir yer.Teşekkürler UZDENT.